Kullanım Şartları Lütfen panel.canpeksen.com.tr üzerinden hizmet satın almadan önce aşağıdaki koşulları dikkatlice okuyun. panel.canpeksen.com.tr'a kayıt olup, hizmetlerini kullanarak tüm koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz. Bu hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız lütfen panel.canpeksen.com.tr hizmetlerini kullanmayın.    

1. Genel  

● Varsayılan minimum ödeme tutarı 10TL'dir.

● Papara ile bakiye yatıranlar kesintiyi karşılamalıdır, hesabımıza geçen ücret kadar bakiyeleri olacaktır.

● panel.canpeksen.com.tr servis fiyatlarını önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirebilir. Ödeme / Geri Ödeme politikası sabit kalır.

● panel.canpeksen.com.tr herhangi bir hizmet için teslimat süresini garanti etmez. Servislerde yazılı olan başlama süreleri belirttiğimiz en yakın tahminlerdir.

● 1 Link için aynı anda sadece 1 sipariş girilebilir, 2 sipariş birden girildiğinde eksik gönderimler olabilir, sorumlusu panel.canpeksen.com.tr değildir.

● panel.canpeksen.com.tr Instagram, Facebook, Twitter veya sunduğu herhangi bir hizmet için, işlem yapılan hesabın askıya alınması, kapatılması gibi olası durumlarda mesuliyet kabul etmez.

● Her servise verilen limit, hesap başına verilen limittir. Max 3k limitli bir servisten yararlanan hesap 4k çekim yapamaz.

● Ürünlerin karşılarında belirtilen ücretler 1.000 (1K) ücretidir.    

  2. Hizmet  

● panel.canpeksen.com.tr Websitelerinize etkileşim yollamaya olanak sağlar ve hiç bir hizmette garanti vermemektedir.

İade politikası

● Yapılan ödemelerde geri iade mümkün değildir, panel.canpeksen.com.tr hizmetlerinde kullanılması gerekir.

● Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak geri ödeme yapacaktır.

● panel.canpeksen.com.tr yapılan ödemelerde herhangi bir ters ibraz, geri çekme söz konusu olursa üyeyi uzaklaştırma hakkını saklı tutar.

● Yetkisiz işlem veya çalıntı kredi kartı, herhangi bir hileli faaliyette üye hesabı istisnasız kapatılacaktır.

Gizlilik politikası

● Bu politika kişisel bilgilerinizin nasıl kullanacağını kapsar. Gizliliğiniz bizim için önemlidir ve korumak için her türlü önlem alınmaktadır.

● Sisteme girilen tüm bilgiler şifreli ve güvenli sunucularda barındırılır.

● Sisteme kayıt sırasında gsm numaranızı kullanmanız toplu sms atarken sms almayı kabul etmiş sayılırsınız.

Duyuru:

● Bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler ile paylaşılmaz.